Kurumsal Seo Hizmetleri

Kurumsal Seo Hizmetleri

Kurumsal olarak hizmet veren bir firmanız var ise mutlaka web sayfanız da olmalıdır. Bir web sayfasına sahip olmak sizin için çok kolaydır. Asıl önemli olan markanızın web sayfasının arama motorlarında özellikle de Google’da keşfedilebilir olmasıdır. Biz sizlere tam olarak bu noktada yardımcı oluyoruz. Markanızın arama motorlarında görünür olmasını sağlıyor ve bunları yaparken tabii ki asla spam seo çalışmaları yapmıyoruz…

ARAMA MOTORLARINA UYGUN OPTİMİZASYON

Şirketinizin web sitesinin ihtiyaçları belirlendi, tasarımı yapıldı, yayına başlandı. Web siteniz arama motorlarında yer almazsa, web sitenizin adresini bilmeyen kişiler sayfalarınıza ulaşamayacaklardır.

Web sitenizin arama motorlarında istemiş olduğunuz anahtar kelimelere göre üst sıralarda çıkmasını sağlamak için web sitenizin arama motoru dostu bir yapısı olması lazımdır. Eğer sitenizin yapısı arama motorlarına uygun bir yapıya sahip değilse popüler arama motorlarında yer almanız size hit getirmeyecektir. Hit alamayan bir web sitesi amacına tam olarak ulaşmış sayılamaz.

Web sitenizin, arama motorlarında ziyaretçiler arama yaparken istemiş olduğunuz anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkması için gerekli optimizasyon işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

ARAMA MOTORLARINA KAYIT

Sitenizin optimizasyon işlemi yapıldıktan sonra geriye arama motorlarına kayıt işlemleri kalıyor. Arama motorlarına kayıt dikkat ve özen gerektiren, hata yapılmaması gereken bir işlemdir.

Amacımız arama motorlarında hangi kriter ve kelimelere göre indekslenmek istiyorsanız ona göre optimizasyon ve kayıtları yapmaktır. Web Site Tasarımı tarafımızdan yapılan projelerde arama motorlarına uygun optimizasyon ve kayıt işlemleri ücretsiz olarak verilmektedir.

Tamamen doğal yollar ile Google’da ki rakiplerinize meydan okuyup, onların üzerinde olmanızı sağlayacağız. Bu sayede internet sitenize gelen trafik, müşteri ve geri dönüşüm mutlak suretle artacaktır. Burada tam olarak kazançlarınızı ve marka otoritenizi arttırmaktan bahsediyoruz…

SEO Size Ne Katar ?

  • Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları web sitenizin bütün sayfalarında “Kalite Puanları” nı arttıracağı için dijital kampanyalarınızın tümünde maliyet fiyatlarını aşağı çeker.
  • Markanızı arama motorlarında arayan potansiyel müşterilerinizin direkt olarak sitenize ulaşmasını sağlar.
  • Başta Google arama motoru optimizasyonu ile aramalarda siteniz üst sıralarda bulunur. En çok kullanılan arama motoru Google, sizlere daha çok müşteri kazandırır.
  • Marka ve PR iletişiminde pozitif etkiler doğurur.
    Daha fazla kitleye ulaşıp, sitenizin gelirlerini arttırır.
  • Son olarak, Arama motoru optimizasyonu sadece sıralama başarısı değildir. Site bütün olarak optimize edilir. Bütünüyle kaliteli siteler ve organik trafik ortaya çıkar.

Değerli ziyaretçimiz, eğer sizde gerçekten bizimle çalışmak ve arama motorlarında yükselmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki form le iletişime geçiniz.

[Form id=”8″]