2023 Aday Milletvekili Web Sitesi Hizmeti

2023 yılı içinde gerçekleştirilmesi planlanan Türkiye genel seçimlerinin heyecanı şimdiden başladı. Yerel yönetimlerin her partiden ( AKP, MHP,CHP BBP ,İYİ PARTİ) aday adayları kısmen de adaylar belirleniyor.

Günümüzde en küçük yerel yönetimlerin bile internet üzerinden takip edildiği düşünülürse bir başkan adayının , siyasetçinin kişisel internet sitesi olmaması kesinlikle düşünülemez.

Biz’ de milletvekili aday adayları ve  belediye başkan adayları için internet sitesi tasarım kampanyasını başlattık. Bu kampanyamızdan faydalanmak isteyen belediye başkan ve milletvekili adaylarının bize telefonla ulaşmaları yeterlidir. Binlerce lira harcayıp , uzun zamanlar süren web sitesi tasarımını biz hem zamandan kazanarak hem de ekonomik hale getirip siz adaylarımızın beğenisine sunuyoruz.

Domain Tescili – Hosting – Mail Hizmeti – Web sitesi tasarımı ve Seo En Uygun Fiyat

Belediye başkan adayları ve Milletvekili için web sitesi kampanyamızı Domain Tescili – Hosting – Mail Hizmeti – Web sitesi tasarımı ve Seo olarak her şey dahil olmak üzere sadece 2999 TL olarak belirledik.

Eğer sosyal medyada da adınızı duyurmak isterseniz tüm sosyal medya mecralarında kullanıcı adlarının açılması  tasarımının yapılması işlem ücreti olarak 4499 TL olarak sizlere sunuyoruz.

KREDİ KARTI GEÇERLİDİR.

Yerel seçimlerde halkın sizi tanıması ve pozitif imaj uyandırmak için hem internet siteniz hemde sosyal medyadan yapacağımız çalışmalar ile seçim yarışına bir adım önde başlayacaksınız. Üstelik teknolojiyi iyi kullanan bir siyasetçinin halk gözündeki itibarının artacağı da kaçınılmaz bir gerçektir.

Ziyaretçilerinizin sayfada zaman geçirmesi ve ihtiyaçları olan bilgiye en kolay yoldan ulaşabileceklerini göreceksiniz. Dilerseniz sitenizi güncelleme konusunda size bir müşteri temsilcisi tahsis edebiliriz.

ÖRNEK SİTELER

AK Parti Parti Aday Tanıtım Sitesi Demo İncele

MHP Aday Tanıtım Sitesi Demo İncele

CHP Aday Tanıtım Sitesi Demo İncele

İYİ PARTİ Aday Tanıtım Sitesi Demo İncele

Menü